Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rhiana Nebresk

2. 7. 2006

Obrazek


Jsem mladá žena mnoha barev vlasů(pořád to měním), dosahuji výšky 171 cm. Mám modré oči občas jasně modré, jindy mírně do šeda. Jsem plnoštíhlé postavy s dobrým a milujícím srdcem :)
Má nejoblíbenější barva je modrá a černá. Miluji delfíny, hady, mytologické zvířata. Naopak nesnáším pavouky, trpím arachnofobií.
Mé nejoblíbenější filmy jsou horory, potom sci-fi(seriál Hvězdná bráma). Co se týče knih miluji Roberta Holdstocka a Simona R. Greena. Podle mě jsou to nejlepší spisovatelé žánru fantasy.
Z hudby poslouchám Rock, Metal a meditační hudbu. Např.: Linkin Park, Evanescence, Within Temptation, System of a down, HIM, The Rasmus, Lacuna coil, Slipknot, Apocalyptica, Tokio hotel, Nightwish, Tristania, Scooter, Negative, Oomph!, L'AME IMMORTELLE, Exilia, Mike Oldfield, Enigma, Era, Gregorian, Mystera,...... .
Ve volném čase píšu básničky do soutěží a na Liter.cz Píšu je velmi ráda, je to pro mě něco jako druh relaxace a moje sdělení okolí o tom co jak cítím. Jak co beru.
Co se týče jídla miluju pizzu s hodně velkou dávkou kečupu, hranolky, smažený sýr, pečené kuře. Po hamburgeru od Vyhlídala se můžu utlouct(hlavně díky tomu, že jejich hamburgery jsou větší, lepší a oproti McDonaldu jsou i levný).
O magii se zajímám už od dětství, svou první knihu jsem dostala v osmi letech a to jen díky mé tvrdohlavosti.
Nejvíc na světě mám ráda své kamarádky, které mi jsou velmi drahé. Podílejí se na tomto blogu semnou. Jsou to moje hvězdičky a jako v každém přátelství i já mám mnohdy chuť jim zakroutit krkem :) ;) :-D Někdy mi ty moje hvězdičky říkají: " Ale ty fakt někdy vypadáš jako Lauri(Zpěvák ze skupiny The Rasmus)." Obzvlášť mi to říkají, když se usměju :) Mám je fakt ráda.
Kdo chce se může podívat na moje stránky na Myspace: http//www.myspace.com/givenet Snad se vám budou líbit, jsou ale celé v angličtině :) Takže hodně štěstí s překladem.

Děkuji, že jste navštívili stranu Něco o mě a že jste si přečetli o mě. Doufám, že se mi  povedlo vás zaujmout obrázkama i tématy na hovory, které(doufám) započnou a budou pořád plné šťávy. Takže se příjemně bavte:)

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nádera

(Hazel, 11. 7. 2006 21:27)

Fakr supr blog jestli ti to nebude vadit dám si tě do odkazů!!!

Ahoj

(RafaeL, 9. 7. 2006 13:10)

Moc hezkej blog....napis na sebe kontakty .-)