Jdi na obsah Jdi na menu
 


Telekinetika-cvičení

2. 7. 2006
Telekinetika, mnoho lidí si přeje ji umět, ale ne každý ji v sobě dokáže rozvinout. Proto zde napíšu pár cvičení, které se užívalo a dodnes užívá, jen o nich málokdo ví.
Na netu jsem narazila na cvičení, kterému se říká PSI-Wheel. Popravdě, to není zrovna to správný cvičení a jeho návod je omezen. Omezení v telekinetice není, jelikož telekinetika je jen projevená síla mysly a ta je nekonečná. Co se týče bolestí hlavy, je to přirozené protože v hlavě má každý na telekinetiku určitý blok, který brání ve využití telekinetiky naplno. Tento blok je nutné zvládnout, ale cesta je velice bolestivá a mnoho lidí to raději vzdá.
Až se tedy rozhodnete cvičit upozorňuji, že nesmíte přestat když vás začne bolet hlava. Ze začátku to budou malé chvilkové bolesti, později budou celodenní, pokud se na to necítíte nedělejte to. Tyto bolesti prášky nezmírní neboť jejich příčina není tělesného původu.

Cvičení 1:
Začátek je vždy nejtěžší. Každý den si před sebe postavte nějaký předmět, který se nerozbije když spadne na zem. Zároveň musí být lehoučký, takže žádné sklenice nebo těžítka. Postavte si ho z dosahu vašich ruk(když se pro předmět natáhnete neměli by jste na něj dosáhnout). Pak se soustřeďte pouze na předmět, nechte chvíli myšlenky výřit a pak je zformujte do jednoho pohybu, který chcete, aby předmět udělal. Žádný jiný způsob nepoužívejte!! Ten pohyb musí vyplynout pouze z vás a vašich myšlenek, ne z očí nebo tak něco. Toto cvičení dělejte kdykoli se na to budete cítit, ale alespoň jednou denně je ro povinné.

Bolesti se nebojte, sice bude nepříjemná, ale zvyknete si na ni. Pamatujte si, že nejdůležitější je se dostat za tu bolest. když dokážete zbourat ten blok máte vyhráno. Také nejdůležitější poznámka: při uvádění předmětu do pohybu netlačte tělem ale myslí. Takže nezadržujte dech, nestahujte svaly na těle a podobně. Jinak to spíš bude vypadat, že se zvláštním způsobem připravujete na porod, než na telekinetiku a její využití v praktickém životě:)

Cvičení 2:
Toto cvičení je u nás nejznámější a nejpoužívanšjší.
Dva lidé se postaví naproti sobě jako kdyby si chtěli házet míčem. Ale místo míče bude jeden házet druhému nějaký předmět(u nás se používal většinou nějaký exkrement, hodně aromatický, pak jste měli vidět jak to všem šlo, měli jsme totiž ještě nastavit ruce, pokud jsme to kineticky nezachytily měli jsme exkrement v dlaních a to nikdo nechtěl). Vás s tímto způsobem mořit nebudu. Jednoduše si vemte nějaký předmět, jeden hodí předmět druhému(přímo na něj, jen ne prosím na hlavu!!), ale ten jej nechytí do ruk, ale bude se snažit předmět odklonit z dráhy letu, přitom neuhne z místa, takže pokud se to nepovede předmět jej zasáhne.
Toto cvičení se provádí dokud se to nepovede pořádně ať to stojí co chce a také proto je toto cvičení velice nebezpečné, protože odpočívat se musí, zvlášť po mentálním výkonu. Zažila jsem přátele kteří se absolutně vysílily, nebyl to hezký pohled. Doufám, že vy budete obezřetnější než oni.
Toto cvičení také slouží jako zreflexování telekinetiky. Takže když povás někdo bude něco házet nebo na vás bude něco padat bude telekinetika fungovat jako ochranný reflex, jako když vám slunce svítí do očí a vy je reflexivně zavíráte, aby nebyla poškozená panenka vlivem záření.

Nyní vám mohu jen popřát hodně štěstí a pevnou vůli, cesta k telekinetice je obtížná, doufám, že jsem vám alespoň částečně pomohla.
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Opatrne

(Marek, 24. 11. 2008 18:12)

Telekinetici su velmi nebezpezny ludia a to stoho dovodu ze dokazu hybat vecami niektorym ludom sa to nepaci - Vlady, vplyvny ludia a pod. Myslte si ze ked dokazu ludia hybat malimi vecami ze nedokazu hybat niecim vecsim npr. lietadlo. Co by s stalo keby niekto odklonil lietadlo z prezidentom hmm? vlady maju zujem o takychto ludi nezacinajte stim viac info k chces cez email. ManNR@azet.sk

hehe

(lojza exkrement, 28. 10. 2008 2:39)

tak jo to bych chtel videt jak nekdo po nekom haze hovna a druhy to silou vule odrazi :-D OMG takovou blbost jsem uz dlouho necetl :-D

p.s. pokud nekdo mate fotky cloveka se slabou vuli tak mi je poslete :-D

Zaměření

(Lukyn 605, 7. 10. 2008 8:12)

Já se zaměřil na kousek polistirenu do školy.Brácha seděl vedle mě a díval se co se stane.Otravoval a nejdnou mu ten kousek polistirenu narazil do hlavy jako šíp. ale nic se mu nestalo. :-D

howadina

(Wlk, 10. 2. 2008 4:47)

Co je to za hovadinku? Neuvěřím, dokud to neuvidím.. :(

Prosíííím PROSIM

(Luc, 6. 2. 2008 16:09)

jo ta adresa mojeho blogu je:www.luccinin.blog.cz pls jinak diky

Prosíííím PROSIM

(Lucka, 6. 2. 2008 16:08)

ahoj lidicky juknete prosim na muj blog mam tam bleskovku je velmi jednoducha tak prosiiiiiiimmmmm jinak je to tu GOOOODDDD

podte

(lovec, 21. 10. 2007 18:22)

podte se kouknout na muj blog pls: http://magiezacatecnika.blog.cz/

WoooW

(Nuny, 4. 10. 2007 13:20)

Zdravím,až skoro neuvěřitelné,co dokáže mysl,bylo by dobré kdyby jsi sem dala nějaké video na kterém jsi ty a prvádíš telekinetiku.Pokud by jsi byla tak laskavá a poslala m video na mail,nic by se nestalo :-).

telekinetic energy

(killer, 11. 8. 2007 16:34)

ty umíš hýbat věcma myšlenkou já to zkouším 2 dny pekelně se sostředím na předmět a snažím se jím pohnout ale kde nic tu nic budu se snažit dál věřím tomu a už jsem to viděl jestli dokážeš hýbat věcma tak tu přidej nějaké svoje video

Otázka

(Nicjxdkbv, 4. 7. 2007 9:51)

Tobě se to povedlo ???? To chcu vidět :D

Telekinetika

(Leoš, 14. 1. 2007 14:53)

Je to skveli.Skoro vsude jsem hledal neco o telekinetice a nic jsem nenasel.Až ted se dalo stesti na mou stranu.Moc ti dekuju.Jeste jednou dík.

Good

(Wenom, 6. 1. 2007 14:25)

zni to dobre,urcite to zkusim a pokusim se to natrenowat,jestli to teda pude :-)

Telekinese

(Martin, 19. 10. 2006 15:33)

dlouho jsem hledal spusob cviceni a konecne nase snad bude fungovat moc dekuju za radu