Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kouzlo tří sester

2. 7. 2006
Kouzlo tří sester
Je kouzlo buď ochranné, obranné či může sloužit jako útočné(málo kdy). Toto kouzlo se nejvíce užívá jako ochranné, minimálně jako obranné a už dávno se nevyužívá jako útočné kouzlo.
V tomto kouzlu se využívají panenky zhotovené podle vás a vašich představ(fantasii se nekladou meze). Z čehokoliv se vyrobí tři panenky. Hodně se toto kouzlo vyskytovalo ve formě panenek zavěšených na dřevě po třech, někdy i po šesti(jednou posílené kouzlo tří sester). Panenky se však nemusí pověsit, ale dle potřeby třeba i zakopat(většinou společně, ale mohou se využít i jako hranice nebo ochranný trojúhelník. U posíleného kouzla tří sester se panenky zakopou tak, aby vytvářely šesticípou hvězdu v jejíž středu je bezpečno).
U tohoto kouzla se při zakopávání nebo věšení vyvolává bůh, který chrání. Ale existuje i jiná varianta pro soběstačné a dá se říct nezávislé čaroděje na bozích. Sám čaroděj, či čarodějka vloží do panenky určitý druh magie skrz magický symbol, nápis nebo něco podobného. Tím panence propůjčí moc, se kterou pak panenka disponuje nezávisle na jejím stvořiteli. Tento symbol se kreslí všem třem, není však pravidlo, že jeden symbol musí mít všechny. Každá panenka může vládnout jiným druhem magie. To záleží výhradně na stvořiteli(čaroději, čarodějce).
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

picovina

(Monca, 21. 2. 2009 16:34)

je to pekna picovina.....!!!!!!!!

Re: picovina

(lucka, 10. 12. 2011 14:49)

jj je

Víly

(Eleanora, 31. 5. 2009 12:18)

Mocmocinky krásné ty demoni) a víly

picovina

(Monca, 21. 2. 2009 16:34)

je to pekna picovina.....!!!!!!!!